Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše agroturistická jízdárna již od roku 1998 nabízí své služby všem milovníkům koní. Je určena pro lidi s normálními příjmy a láskou ke koním. Začínali jsme tak, že jsme koně koupili jen pro sebe, ale kvůli velkému zájmu, jsme postupně založili jízdárnu a přikoupili další koně. Nehrajeme si na velké podnikatele, ale naopak si zakládáme na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, což nám umožňuje rodinné prostředí malé jízdárny. Proto se k nám nemusí bát přijít ani lidé bez zkušeností s koňmi, kteří si jen touží splnit svůj sen.

Všichni naši koně jsou český teplokrevníci v nejlepších letech. Svého koně si zde najde jak úplný začátečník, tak pokročilý jezdec. Máme k dispozici 5 koní. Na vyjížďku vždy jede někdo z nás jako doprovod. Sedla máme westernová, velmi bezpečná pro jízdu v terénu. Uzdečky anglické, bez nánosníků. Jezdíme tak zvaný lehký styl, což je v podstatě anglický styl, ve westernovém sedle s delšími třmeny. Jezdíme tak, aby se projížďky líbily nejen jezdcům, ale aby si je užily i koně. Ti se nám odvděčí tím, že jsou hodní a jezdí na nich na vyjížďky i desetileté děti.

Jezdíme na vyjížďky do přírody, na polní a lesní cesty v okolí. Je možné si dohodnout i prodloužené vyjížďky o víkendech pro skupiny 3 nebo 4 lidí.
Dovolená na koni se může stát skutečností, pokud využijete možnosti se u nás ubytovat a strávit svoji dovolenou v sedle. Také se osvědčily dárkové poukazy, které je možné u nás zakoupit a věnovat je jako dárek svým blízkým.

http://web.quick.cz/vozkovi/

Mobil: +420606822698

Pevná linka:377936228

Email: VOZKOVI@QUICK.CZ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář